Nauczysz się od A do Z stylizacji swojej sylwetki. Zmiana zaczyna się w głowie. To co na zewnątrz to opakowanie Twojej wartościowej osobowości. Pokażę Ci, jakie kolory pasują do Twojego typu urody. Nauczę Cię, jak dobierać fasony idealne dla Twojej sylwetki. Tylko u mnie otrzymasz kompleksowy pakiet wiedzy, abyś po zakończonym procesie zmian mogła samodzielnie kreować swój wizerunek. Otrzymasz ode mnie Księgę Klientki, w której znajdziesz kompletne informacje na temat Twojej sylwetki, kolorów, fasonów, stylu. Tylko u mnie możesz liczyć na wsparcie Stylistki po zakończeniu procesu zmian.   Czy, patrząc na swoje odbicie w lustrze akceptujesz siebie? (swoją sylwetkę, fryzurę, makijaż, strój) Czy wiesz jakie są twoje mocne strony? Kiedy patrzysz na siebie co słyszysz w głowie?   Weź sprawy w swoje ręce i zacznij kreować swój wizerunek świadomie Z wielu powodów kobiety tracą motywację do walki o siebie i swój wygląd, w końcu nie szata zdobi człowieka. Kobiety – zwłaszcza Matki nie mają lekko. Swój czas i energię poświęcają na pracę, dom, dzieci, czasem trudno w zgiełku spraw znaleźć wolną chwilę na rozwijanie swoich pasji, po co jeszcze zaprzątać sobie głowę wyglądem? Większość kobiet nie eksperymentuje z ubraniami i wybiera z szafy pełniej ciuchów to co zna, w czym czuje się swobodnie. Zakładają ulubione spodnie, sięgają po sprawdzone zestawy. Nie zawsze obiektywnie oceniając to, co widzą w lustrze.   Jesteś tym, co masz na sobie Wizerunek i to jak widzą Cię inni jest o tyle ważny, że wywołuje nieświadome oceny. To poprzez wygląd możesz być odbierana jako profesjonalistka, kobieta interesująca, silna i pewna siebie. Twój wizerunek, lepiej niż Twoje kompetencje może wpłynąć na pozyskanie lepszej pracy, czy awans.  Może poprawić Ci samopoczucie, wywołać podziw. Pomyśl o zmianach i korzyściach, jakie płyną ze zmiany wizerunku. Weź kartkę papieru i napisz odpowiedzi (tylko szczerze) na poniższe pytania:
  1. Co mi przeszkadza w obecnym wyglądzie? Włosy, blada ziemista cera, zbyt duży/mały biust, zbyt duża / mała pupa, krótkie / długie nogi, to że nie mam żadnych pasji, czuje się zerem, nie lubię na siebie patrzeć. Napisz wszystko to co pierwsze przyjdzie Ci do głowy.
  2. Jak chcę wyglądać / jaka chcę być? Zamknij oczy i spróbuj zobaczyć nową siebie. Opisz wszystko co widzisz kolor włosów, zapach perfum, strój, zachowanie, wyraz twarzy, ludzi wokół, miejsce w którym się widzisz. Napisz jak się z tym czujesz, jakie emocje wywołuje w tobie ten obraz.
  3. Zastanów się i napisz powody, dla których chcesz dokonać (w sobie i ze sobą) zmiany.
  4. Co da Ci ta zmiana? Lepszą pracę, lepsze relacje z partnerem / pracownikami / dziećmi, lepsze samopoczucie.
  5. Zastanów się i napisz, w jaki sposób sama możesz zacząć dokonywać zmian. Może poeksperymentuj z nowymi kolorami, fasonami. Przejdź się do sklepu i przymierz ubranie, które do tej pory omijałaś szerokim łukiem, odwiedź dobrego fryzjera, kosmetyczkę. Jeśli zmiana ma dotyczyć Twojego wnętrza może warto sięgnąć po odpowiednią literaturę, spotkać się ze znajomymi, którzy odnieśli w życiu sukces w sferze która Ciebie interesuje i czerpać z ich doświadczeń. Może czeka cię praca nad ciałem i wprowadzenie diety, aby pozbyć się niechcianych boczków.
  6. Co zrobię, aby tą zmianę utrzymać. Pamiętaj, że zmiana lubi  konkretne działanie, samo zapisanie powyższych odpowiedzi nic nie zmieni, jeśli ty nie zmienisz swoich nawyków.
  Udzielenie szczerych odpowiedzi na powyższe pytania i chwila zastanowienia się nad tym, czym jest świadome kreowanie wizerunku osobistego, da ci obraz pozytywnych zmian. Dla mnie wizerunek to nie tylko ubiór. To całokształt, na który składa się nasza osobowość, czyli wnętrze oraz to, jak ono jest opakowane, czyli ubiór. Nie da się założyć szpilek i eleganckiego stroju, aby być profesjonalistą, choć z zewnątrz możesz tak właśnie być odbierana. Dla mnie ważne jest to, abyś była tą profesjonalistką i czuła ją w sobie. Wizerunek można budować żywiołowo nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Jednak najważniejsza w tej pracy jest spójność Twojej osoby, tego co czujesz, kim jesteś, jakie stanowisko zajmujesz, z tym co reprezentujesz na zewnątrz. Odpowiedziałaś krok wcześniej na kilka pytań, które pobudziły Twoją wyobraźnie, spowodowały pojawienie się uśmiechu na Twojej twarzy, poczułaś się przez tych kilka sekund wyjątkowo i szczęśliwie. Zastanów się teraz, jak będziesz się czuła, kiedy nie podejmiesz walki o siebie? Umów się za konsultację