Pakiet VIP- kompleksowa usługa stylizacji dla wymagających klientów

Poznaj autorski system tworzenia idealnej szafy ARTIST OF STYLE™, który zamieni chaotyczną stertę ubrań w funkcjonalną i nowoczesną garderobę!

Sekret idealnej szafy to zbiór połączonych ze sobą ubrań, które pasują do siebie nawzajem, komplementują Twoją sylwetkę i są dobrane do różnych sytuacji i okazji. Stworzenie takie garderoby nie jest łatwe, ale możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc!

Dobrze zaprojektowana szafa to garderoba stworzona według systemu. Wymaga wielu analiz, obliczeń – ale efekt końcowy jest SPEKTAKULARNY.

Pomogę Ci przejść przez proces tworzenia idealnej szafy krok po kroku.

Idealnej – to znaczy takiej, która odpowie na wszystkie Twoje potrzeby, w której znajdują się ubrania dopasowane do sylwetki, rodzaju pracy, stylu życia i gustu.

Pokażę Ci skuteczne sposoby eliminacji nadmiaru ubrań i autorskie metody budowania funkcjonalnej szafy kapsułowej. Przeliczę Twoje ubrania, precyzyjnie określę ile stylizacji potrzebujesz na konkretne okazje. Poznam Twój plan dnia, a potem opracuję odpowiedni system doboru ubrań.

Zapraszam Cię do kompleksowej usługi stylizacji, która zawiera:

  • usługi pakietu STANDARD (analiza kolorystyczna, analiza sylwetki i kształtu twarzy),
  • sezonowy detox szafy – przyjrzymy się dokładnie Twoim ubraniom, odrzucimy te które Tobie nie służą pod względem koloru, fasonów. 
  • utworzymy arkusz Twoich aktywności w obszarze życia zawodowego i prywatnego,
  • opracuję dla Ciebie podsumowanie pierwszego etapu współpracy, czyli „Wynik analizy strukturalnej szafy”,
  • spotkanie on-line, podczas którego omówimy arkusze aktywności, skategoryzujemy też ubrania.
  • podejmę się próby utworzenia pełnych outfitów z dotychczasowej zawartości szafy, w podziale na Twoje aktywności życia,
  • otrzymasz listę brakujących elementów outfitów do uzupełnienia. Określisz w niej swój budżet na zakup poszczególnych elementów garderoby do uzupełnienia  (nie jest to usługa zakupów).
  • otrzymasz kalendarz outfitów na jeden miesiąc.

Tu nasza współpraca może się zakończyć, jeśli z gotową listą udasz się samodzielnie do sklepów.

Cena – 3500 zł (II sezon wiosna/lato lub jesień/zima +800 zł)

 

Dojazd do 50 km od centrum Katowic w cenie,

Usługa możliwa do zrealizowania on-line.

 

Scroll to Top