O mnie

Izabela Jakubek

Połączyłam swoją pasję i dwudziestoletnie doświadczenie, aby pomagać kobietom i mężczyznom czuć się ze sobą dobrze, poprzez:

  1. odpowiednią kreację wizerunku,
  2. znajomość zasad savoir-vivre,
  3. budowanie nowego konceptu siebie.

 

„To jak wyglądamy i jakie robimy pierwsze wrażenie, za sprawą autoprezentacji i zachowania wpływa na kontakty i relacje w sferze zawodowej, biznesowej, koleżeńskiej i  rodzinnej.

Kiedy czujesz się ze sobą dobrze (czyli podobasz się sobie, akceptujesz siebie, potrafisz się odpowiednio zachować w różnych sytuacjach) emanujesz radością i  pewnością siebie. Wówczas stajesz się magnesem, który przyciąga do Ciebie ludzi, przyjaciół, partnerów  życiowych i biznesowych takich, którzy mają energię podobną do Twojej.

To jak wyglądasz i jakim jesteś człowiekiem, jak się zachowujesz i jak traktujesz innych  wpływa na relacje międzyludzkie, budowanie zaufania, wzajemny szacunek. 

Wizerunek to komunikat, warto budować go świadomie.” 

Dyplomy i certyfikaty

Z wykształcenia politolog, dziennikarka i absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Certyfikowana Trenerka biznesu.

Dyplomowana kreatorka wizerunku po rocznej artystycznej szkole wizażu i stylizacji w Krakowie. Certyfikowana kolorystka.

 

Absolwentka warszawskiej rocznej Akademii koloru i stylu Artist of Style na poziomie Master Class. Pod okiem najlepszych ekspertów branży zyskała wiedzę popartą certyfikatami z zakresu:

  1. Personal shopper & Wardrobe consultant
  2. Luxury shopper
  3. Dress Code damski i męski
  4. Stylistka zapachów
  5. Stylistka ślubna
  6. Kolorystka

Jako style coach dbam o wygląd swoich Klientek zgodny z ich oczekiwaniami, preferencjami, zasadami dress code. Podczas pracy nad zmianą wizerunku uwzględniam: analizę sylwetki, analizą kolorystyczną, czyli dobór odpowiednich kolorów ubrań do typu urody.

Pomagam budować garderoby w podziale na aktywności życia klientów. Służę wsparciem i wiedzą merytoryczną podczas wspólnych zakupów.

Mam 20 letnie doświadczenie w komunikacji, kontaktach z klientami, budowaniu relacji zgodnie z etykietą biznesową. 

 

 

Organizuję eventy i wydarzenia, w tym te dla kobiet przedsiębiorczych. Jestem pomysłodawcą i organizatorem Dnia Kobiet Przedsiębiorczych (w 2023 r. odbyła się 5 edycja wydarzenia), Wspieramy Mamy II edycja 2023. Brałam udział w Fashion Week 2016 w Krakowie. Współpracuję z biznesem w zakresie prowadzenia szkoleń „Wizerunek Pro.”

Prowadzę gościnne wykłady dla studentów uczelni wyższych z zakresu kreowania wizerunku. Jestem prelegentką wielu warsztatów i szkoleń wizerunkowych.

Jestem autorką artykułów na temat wizerunku i laureatką Kongresu Mam, podczas którego otrzymałam Diament Mamy Przedsiębiorczej za projekt Stylowa Mama – skierowany do kobiet powracających na rynek pracy po okresie sprawowania opieki nad dziećmi. Byłam pomysłodawcą i realizatorem projektu wizerunek pracowników dla jednej z największych firm w branży ubezpieczeniowej.

Scroll to Top