O mnie

Izabela Jakubek

Zajmuje się kompleksowo kreowaniem wizerunku osób, które mają świadomość tego, że wizerunek i to jak postrzegają nas inni – zwłaszcza podczas pierwszego kontaktu – ma niewyobrażalne znaczenie.

„To jak wyglądamy i jakie robimy pierwsze wrażenie wpływa na kontakty i relacje w sferze zawodowej, biznesowej, koleżeńskiej a nawet rodzinnej. Kiedy czujesz się ze sobą dobrze (czyli podobasz się sobie) inni widzą Twoją radość, pewność siebie. Wówczas stajesz się magnesem, który przyciąga do Ciebie ludzi, przyjaciół, partnerów biznesowych takich, którzy mają energię podobną do Twojej. To jak wyglądasz i jakim jesteś człowiekiem wpływa na relacje międzyludzkie, budowanie zaufania, wzajemny szacunek. Wizerunek to komunikat, warto budować go świadomie.” 

Dyplomy i certyfikaty

Z wykształcenia politolog, dziennikarka i absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. 

Dyplomowana kreatorka wizerunku po rocznej artystycznej szkole wizażu i stylizacji w Krakowie. Certyfikowana kolorystka.

Absolwentka warszawskiej rocznej Akademii koloru i stylu Artist of Style na poziomie Master Class.

Absolwentka warszawskiej rocznej Akademii koloru i stylu Artist of Style na poziomie Master Class. Pod okiem najlepszych ekspertów branży zyskała wiedzę popartą certyfikatami z zakresu:

  1. Personal shopper & Wardrobe consultant
  2. Luxury shopper
  3. Dress Code damski i męski
  4. Stylistka zapachów
  5. Stylistka ślubna
  6. Kolorystka

Jako style coach dba o wygląd swoich Klientów zgodny z ich oczekiwaniami, preferencjami, zasadami dress code. Podczas pracy nad zmianą wizerunku uwzględnia: analizę sylwetki, analizą kolorystyczną, czyli dobór odpowiednich kolorów ubrań do typu urody.

Pomaga budować garderoby w podziale na aktywności życia klientów. Służy wsparciem i wiedzą merytoryczną podczas wspólnych zakupów.

Ma prawie 20 letnie doświadczenie w komunikacji, kontaktach z klientami, budowaniu relacji zgodnie z etykietą biznesową. 

Organizuje eventy i wydarzenia, w tym te dla kobiet przedsiębiorczych. Jest pomysłodawcą i organizatorem Dnia Kobiet Przedsiębiorczych (w 2022 r. odbyła się 4 edycja wydarzenia), Wspieramy Mamy I edycja 2022. Brała udział w Fashion Week 2016 w Krakowie. Współpracuje z biznesem w zakresie prowadzenia szkoleń „Wizerunek Pro.”

Prowadzi gościnne wykłady dla studentów uczelni wyższych z zakresu kreowania wizerunku. Prelegentka wielu warsztatów i szkoleń wizerunkowych.

Autorka artykułów na temat wizerunku i laureatka Kongresu Mam, podczas którego otrzymała Diament Mamy Przedsiębiorczej za projekt Stylowa Mama – skierowany do kobiet powracających na rynek pracy po okresie sprawowania opieki nad dziećmi. Pomysłodawca i realizator projektu wizerunek pracowników dla jednej z największych firm w branży ubezpieczeniowej.

Scroll to Top