Shopping Cart 0 items - £0.00 0

O mnie

O mnie

Moje usłgi są dla Ciebie bez względu na Twój wiek, płeć i rozmiar

Uwielbiam patrzeć na Kobiety, które czują się ze sobą dobrze. Które patrząc w lustro widzą nową, odmienioną siebie. Każda z nich zyskuje pewność siebie. Znalezienie swojego stylu to początek nowej drogi w życiu.

Odkryj ze mną swój styl
Dlaczego ja?

Ponieważ styl jest ważny

Dyplomowana Stylistka po krakowskiej, prestiżowej Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa na kierunku Kreowanie wizerunku / Stylistka.

Brała udział w przygotowaniach i choreografii pokazu mody podczas Fashion Week Cracow 2016.

Od kilku lat realizuje swoją pasję poprzez kreowanie wizerunku biznesowego osób.
Jej oferta skierowana jest przede wszystkim do kobiet "świeżo upieczonych" Mam, które pragną powrotu na rynek pracy i mają problem z doborem odpowiedniego stroju "służbowego", zgodnego z zasadami dress code.

Prowadzi stylowe szkolenia i warsztaty.

Referencje

Zadowoleni Klienci

Podświadomie wybierałam większość prawidłowych kolorów. Iza utwierdziła mnie w przekonaniu co do mnie pasuje. Faktycznie moja paleta kolorów jest tą którą lubię nie muszę się do niej przekonywać. Teraz pewniej będę wybierać ubrania które podkreślają moją urodę.

Ewelina

Dziękuję Ci ślicznie. Jeszcze do mnie nie dochodzi, że z brzydkiego kaczątka zrobiłaś ślicznego łabędzia. Jesteś niesamowita i mógłbym pisać poematy komplementów pod Twoim kierunkiem. Dziękuję Ci ślicznie. Napiszę jak ochłonę, bo teraz brak mi słów.

Krzysztof

Do tej pory nie przywiązywałam wagi do tego co na siebie zakładałam. Przeważnie były to dżinsy, trampki i bluzka. Pracuje na uczelni i jako wykładowca nie odróżniałam się od moich studentów. Dzięki Izabeli wyglądam profesjonalnie. Tak, jak powinnam.

Katarzyna

March 2018