Uzyskaj sylwetkę, która będzie miała piękne proporcje podkreślone odpowiednimi fasonami i która będzie wyrazista za sprawą kolorów.

Outfity, aby móc się dobrze w nich prezentować, powinny pasować do sylwetki. Właściwie dobrane fasony podkreślają atuty sylwetki i ukrywają jej niedoskonałości. Ogólne zasady stylizacji  nie sprawdzają się u wszystkich, dlatego aby dobrze wyglądać i czuć się ze sobą dobrze warto otrzymać spersonalizowaną poradę doświadczonej stylistki.

Zabiegi stylizacyjne, dopasowane do indywidualnych potrzeb danej sylwetki, wpływają na lepsze samopoczucie, a wiedza jaką otrzymasz ułatwi podejmowanie decyzji zakupowych.

Prawidłowo dobrane fasony i kolory ubrań gwarantują piękny efekt wizualny. Ubrania powinny spełniać swoje zadanie, czyli pasować do siebie i do nas, wyrównywać proporcje, podkreślać naszą urodę i sylwetkę oraz  tworzyć ciekawą sylwetkę modową.

Dzięki znajomości odpowiednich trików i zasad łączenie ubrań w ciekawe stylizacje staje się prostsze, a outfity nabierają wyjątkowego charakteru. Odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań wzmacniają pewność siebie, co wpływa na relacje z samą sobą i innymi. Podkreślają też profesjonalizm w sferze zawodowej.

Masz problem z dopasowaniem odpowiednich fasonów do swojej sylwetki i nie wiesz, po jakie kolory ubrań sięgać, a wybór, fryzury, oprawek okularów, biżuterii spędza Ci sen z powiek?

Skorzystaj z pakietu, zyskaj wiedzę i pewność siebie.

 • usługę z pakietu BASIC (analizę kolorystyczną)
 • określenie typu sylwetki z uwzględnieniem jej proporcji i ogólnej optyki,
 • określenie kształtu twarzy potrzebne podczas wyboru oprawek okularów, biżuterii, nakryć głowy, dodatków (damskich, męskich).
 • podsumowanie, w którym znajdziesz:
  • opis typu sylwetki,
  • informacje, w jaki sposób ukryć mankamenty i podkreślić atuty sylwetki,
  • wskazówki odnośnie do najkorzystniejszych fasonów ubrań (góry, doły),
  • opis kształtu twarzy
  • informacje odnośnie doboru oprawek okularów, fryzury, zarostu, nakryć głowy, biżuterii i dodatków.

Podczas analizy zwracam uwagę na szczegóły, bo to one w ostatecznym rozrachunku wpływają na decyzje zakupowe. Odpowiedni fason, długości, szerokości i dodatki podkreślą Twoje atuty, ukryją niedoskonałości, a Twój wizerunek zyska na profesjonalizmie, który jest pożądany w środowisku pracy i sferze zawodowej.

Dojazd do 50 km od centrum Katowic w cenie,

Usługa możliwa do zrealizowania on-line.

Scroll to Top