Wspólne zakupy ze stylistką

Chętnie wybiorę się z Tobą na wspólne zakupy, aby dopełnić proces kreacji wizerunku.

Zakupy ubrań powinny być przemyślane, dopasowane do naszego stylu życia i potrzeb. Ubrania, które kupujesz powinny być dobrane do typu urody i sylwetki. Znajomość zasad i trików stylizacyjnych pomaga stworzyć dopasowane stylizacje, a zakupione ubrania powinny łączyć się w ciekawe outfity.

Podczas zakupów służę wsparciem merytorycznym. Każdy wybór omawiam, ale to do Ciebie należy ostateczna decyzja o zakupie.

Skorzystaj z wariantu dopasowanego do Swoich potrzeb:

Wariant I

Zakupy on-line

Zakupy on-line - są wygodne, dają większe możliwość wyboru. Znam niszowe marki i projektantów którzy szyją ubrania na wymiar.
Przed podjęciem decyzji zakupowych spotykamy się na rozmowę wstępną on-line. Podczas spotkania ustalimy Twoje potrzeby i przygotujemy listę potrzebnych elementów. Rekomenduję zakup kilku elementów, z których zrobimy zestawy.

1000 zł

Wariant II

Zakupy Business

Zakupy Business – to kombinacja ubrań które budują autorytet i podkreślają profesjonalizm tak ważny w świecie biznesu. Znam doskonale zasady dress code damskiego i męskiego, psychologię kolorów oraz ubioru.
Podczas spotkania on-line ustalimy Twoje potrzeby i przygotujemy listę zakupów. Rekomenduję zakup kilku zestawów outfitów i dodatki.

Usługa wykonywana stacjonarnie i on-line.
1400 zł*

Wariant III

Zakupowe SOS

Stoisz przed wyborem stylizacji okazjonalnej np. komunia, wesele, sylwester?

Ta opcja jest dla Ciebie. Spotkajmy na rozmowę wstępną on-line, podczas której ustalimy Twoje potrzeby i preferencje. Przygotuję dla Ciebie kilka propozycji stylizacji.

Usługa wykonywana on-line.
450 zł
Scroll to Top