„Metamorfoza wizerunku zaczyna się od kolorów”

Kolory mają moc. Bez jednego słowa wywołują w nas pozytywne bądź negatywne emocje, uczucia, zamiary. Kolor to dar od natury. Wystarczy rozejrzeć się wokół, aby się o tym przekonać. Tak samo kolory ubrań powinny być dobrane tak, aby tworzyły harmonię z naturalną kolorystyką naszej urody.

Analiza kolorystyczna to klamra, która spina w całość wszystkie procesy kreacji wizerunku – od makijażu po dobór biżuterii, czy dodatków. Usługa polega na doborze do Twojej urody takich odcieni barw, które tworzą piękny efekt wizualny.

Podkręć swój wizerunek i wejdź do świata kolorów

Kolor jako pierwszy zostaje zauważony w stroju. Jeśli zakładasz ubrania w odpowiednim kolorze, to Ty przyciągasz uwagę a nie kolor. Poznaj swoją paletę barw, pokaż się światu w harmonijnych i dobrze dopasowanych kolorach. Buduj swoją markę w sposób zaplanowany i profesjonalny niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteś i jakie zajmujesz stanowisko pracy.

Stosowny kolor sprawia, że dla określonych ludzi, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym stajemy się atrakcyjni, zatem pozwól by analiza kolorystyczna pomogła Tobie w tym procesie.

Nie musisz od razu inwestować w pakiety

Prześlę Tobie formularz do wypełnienia, aby później umówić się na konsultacje i… porozmawiać z Tobą o konkretach.

Jak analiza kolorystyczna może Tobie pomóc?

  • Zyskasz promienny wygląd – cera będzie wyglądała na gładszą, młodszą, zdrowszą. Odpowiednie kolory podkreślą Twoją urodę, wydobędą głębie koloru oczu, zaakcentują naturalny kolor ust. Wiedz że niewłaściwe kolory mogą dodać lat i sprawić że będziesz wyglądać na zmęczoną.
  • Otrzymasz Look Book, dzięki niemu samodzielnie zgłębisz wiedzę nt. swojego typu kolorystycznego, znajdziesz w nim także wskazówki odnośnie do preferowanego stylu, dodatków, koloru w makijażu. Dzięki tej wiedzy zapanujesz nad kolorystyką w szafie.
  • Podkręcisz swój wizerunek, a jednocześnie zachowasz profesjonalizm, na którym Ci zależy.
  • Oszczędzisz czas i pieniądze. Nie kupisz już ubrań, które dodają lat i nie służą Twojej urodzie.
  • Paletka kolorystyczna otrzymasz paletę kolorystyczną, która będzie Twoim drogowskazem po kolorach podczas zakupów ubrań.
  • Wiedzę jak łączyć kolory w stylizacjach.
  • Dowiesz się jaki jest Twój kolorystyczny typ siostrzany i co to oznacza dla Ciebie.

Twoją zmianę zauważą nie tylko Twoi bliscy, ale także współpracownicy, kontrahenci, partnerzy biznesowi, dla których będziesz prezentować się profesjonalnie, ciekawie i spójnie.

Więcej na temat usługi analizy kolorystycznej, tego, jakie jeszcze daje korzyści i w jaki sposób przygotować się do niej przeczytasz pod wpisem „Analiza kolorystyczna”.

Skorzystaj z konsultacji on-line

Scroll to Top